VexVpn VPN Paketinin Özellikleri

Maksimum Hız, Sınırsız VPN

Ücretsiz vpnler internet hızınızı yavaşlatır, sizin hakkınızda bilgi toplarlar, ve topladıkları bilgileri reklam verenlere satarlar. VexVpn premium paketi ile kişisel bilgileriniz güvende kalır, internet hızınızda yavaşlama olmadan güvenli vpn kullanabilirsiniz. VexVpn ile tüm website, uygulamalara kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.


Premium paket ile sunucu listesindeki tüm ülke lokasyonlarına bağlanabilirsiniz. Oyunlarınız için özel optimize edilmiş olan oyun vpn sunucuları ile online oyunlarda daha düşük ping ve 0 packet loss almanız mümkün olmaktadır.


Tek bir paket satın alarak tüm cihazlarınızda vpn kullanabilirsiniz. Bunun için VexVpn geliştirdik. VexVpn yenilikçi vpn teknolojisi olan Wireguard © kullanır. Panel üzerinden oluşturacağınız vpn ile QR kod taratarak veya bağlantı dosyası ekleyerek hızlı vpn bağlantısı kurabilirsiniz.

Nature
Nature

Güvenlik & Gizlilik

Premium ile sizi izleyen websitelerinden ve hacker saldırılarından korunun. Yüksek şifreleme algoritması ile internetteki verileriniz şifrelenir, tüm websitelerinde güvenle gezinebilirsiniz.


Ücretsiz vpn sağlayıcıları girdiğiniz websiteleri, kişisel bilgilerinizi toplar ve reklam firmalarıyla paylaşır. Ayrıca arka planda çalışan yazılımlar ile bilgisayarınızı Proxy sunucusuna dönüştürürler.

VexVpn hangi sitelere girdiğinizi kayıt altına almaz ve herhangi bir bilgi toplamaz.

VexVpn İle Tüm Cihazlarda VPN

Windows ve Android işletim sistemlerinde geliştirdiğimiz yazılım üzerinden kolaylıkla vpn bağlantısı kurabileceğiniz gibi, VexVpn sayesinde yeni bir vpn mimarisi olan Wireguard yazılımı ile tüm işletim sistemlerinde (Windows,Android,iOS,macOS,Linux) herhangi bir 3.parti yazılıma ihtiyaç duymadan güvenli, hızlı vpn bağlantısı kurabilirsiniz.


VexVpn üzerinden oluşturacağınız vpn bağlantı dosyası ile, Wireguard© destekleyen modem / router üzerinden evdeki tüm cihazlarınıza vpn bağlantısı paylaşabilirsiniz.

Nature

EN İYİ VPN

Vexvpn İle Gerçek Sınırsız Hız & Sınırsız Kota Sayesinde Limitlere Takılmazsın.
Üstelik Süresiz Olarak Kullanabilirsin.

Yüksek Hız
icon

Düşük Ping VPN Sunucularında Maksimum İnternet Hızınızı Alırsınız !

Zaman Sınırı Yok
icon

6 Saatlik Ücretsiz Kullanımda Çok Yakında

Premium Fırsatı
icon

Premium İle Özel Sunuculara Bağlanabilir, Reklama Takılmazsın !
Aylık 29.99 'den başlayan çok uygun fiyatlarla !