X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

VDS SUNUCU KAMPANYASI

KAMPANYA DETAYLARI 

  1. 3 Aylık Alımlarda,Yenileme İşlemlerinde   1 Aylık  Ek Süre Hediye 

  2. 6 Aylık Alım,Yenileme işlemlerinde 2 Aylık  Ek Süre Hediye 

  3. Yıllık Alım,  Yenileme işlemlerinde 3  Aylık  Ek Süre Hediye 

SINIRLI STOK        SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN 

Kampanya 15.12.2024 tarihine kadar geçerlidir.

 

 

Hizmet Garantisi

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri'a yapılan Web hosting ödemelerinin geri iadesi bulunmaktadır.
Bu süre sipariş sonrası 7 gün için geçerlidir.
Geri iade politikamız Lisans, Yazılım, Domain SSL hizmetleri haricinde tüm ürünlerimizde aynıdır. Kullanım hesaplaması sonrası kalan tutar iade sürecine işlenir.
7 gün ğara İade garantisi çerçevesin de geri ödemeler 3 iş günü içerisinde yapılır.

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri, barındırılan sunucunun ve diğer hizmetlerin sipariş tarihinden itibaren sipariş edilen süresinin bitimine kadar alınan hizmetin UP(açık) tutulmasından sorumludur. Aşağıdaki kuralların ihlâl edilmesi durumunda bu sorumluluk ortadan kalkacak ve söz konusu hizmet kapatılacaktır.

 

Ödeme

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sağlayacağı tüm hizmetlerin aktif hale getirilebilmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir. Ayrıca, mevcut müşterilerimizin ödeme tarihlerinin hafta sonu veya tatil günlerine denk gelmesi durumunda hizmet ödemelerinin hafta sonu ya da tatil günlerinden önceki veya sonrası iş günlerinde ödenmesi gerekmektedir.

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri müşteri takip sistemi tamamen otomatik olup, ödeme tarihi üzerinden 1 saat geçen ve hala ücreti ödenmeyen hizmetleri otomatik olarak durdurmaktadır. Hizmet durdurulmasını takip eden 3 gün içerisinde de ödeme yapılmaması halinde kullanıcıya ait tüm bilgileri soguk olarak beklemeye alınır akabinde web cari işlemleri veri tabanımız üzerinden askıya alınır. ( Bir sonraki hizmet alışında otomatik bir şekilde aktifleştirilir.

Bu tür durumlarda yaşanacak veri kayıplarından Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Herhangi bir servise ait ödeme gecikmesi olması halinde Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri kullanıcıya ait diğer hizmetleri de durdurma hakkını ve gerekli ödeme yapılana kadar hizmetleri tekrar başlatmama hakkını saklı tutar.Bu hakka ödeme yapılmaması halinde alan adının kullanımını durdurma ve alan adına el koyma hakkı da dahildir. PayPal ile yapılan hizmet ödemelerinde toplam ücret tutarı USD olarak hesaplanmaktadır.

 

Alan Adları

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri üzerinden kaydı gerçekleştirilen tüm alan adları müşterinin kayıt esnasında verdiği bilgiler doğrultusunda kaydedilir.Alan adlarının tüm kullanımı müşteriye aittir.

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri alan adının bitiş süresine yakın tarihlerde müşteriye uyarı mailleri gönderir. Ancak alan adının süresinin bitimini takip etmek tamamen müşterinin sorumluluğudur.Süre bitiminden dolayı kaybedilen alan adlarından Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sorumlu tutulamaz.

 

Sistem Kullanımı

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sunucularından web hosting ve reseller hosting hizmeti alan müşteriler aynı sunucuyu başka müşterilerle paylaşmayı kabul ederler.Herhangi bir müşteriye ait web sitesi sunucu kaynaklarını diğer müşterilerin sitelerinin çalışma hızını etkileyecek şekilde kullanırsa Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri bu web sitesinin yayınını geçici veya kalıcı olarak durdurma hakkını saklı tutar.

Bu tür bir durumda Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri müşteriden web sitesini başka bir sunucuya taşımasını talep edebilir. Bu tür durumlarda Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri para iadesi yapıp/yapmama kararı verme hakkına sahiptir. Müşteri alınacak her türlü kararı peşinen kabul etmiş sayılır.

 

Yedekleme

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri tüm web hosting ve reseller hosting müşterilerinin hesaplarını haftalık ve aylık olmak üzere iki periyodda yedeklemektedir. Fakat Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri hiçbir zaman yedek alma zorunluluğun da ve sorumluluğun da değildir. Müşteri kendi yedeğini almakla yükümlüdür. Yedek alınmaması nedeniyle yaşanacak veri kayıplarından Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sorumlu tutulamaz.

 

Yasadışı Kullanım

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri Bilişim Teknolojileri'ne ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz, yada bu tür aktivitelere destek veremez. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri suç teşkil eden yasadışı durumları ya da yanlış kullanımdan şüphelendiği durumları araştırma ve tespiti sonucunda kapatma yetkisine sahiptir.

 

Tehdit - Tehlike

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini kullanılarak yayınlanan (Mail, upload v.b. yollarla) zarar verici her türlü obje, materyal ve dosyanın sorumluluğu müşteriye aittir. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri bu durumlarda müdahale edip, söz konusu hesabı kapatma yetkisine sahiptir.

 

Sahtekarlık

 

Kişileri yanıltıcı,aldatmaya yönelik herhangi bir materyal ekleme/silme ve düzeltmeye yönelik her türlü işlemler sahtekârlık olarak kabul edilip,yasaklanmıştır. Şahısların isimlerini, şirket isimlerini kullanarak işlem yapmak,bu yol ile sahtekârlık yapmak kesinlikle yasaktır.

 

Hile

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini kullanılarak hile ile satın alınan ve satılan ürünler, parçalar veya servisler, finansal girişimler “dolandırıcılık” olarak adlandırılıp, gerekli “yasal işlemler” uygulanır.

 

E-posta ve Spam Haber

 

Kötü amaçla kullanılan ve başkalarının elektronik posta adresini kullanmasına engel olacak mail veya haberler hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır. Spam Kullanmak; özellikle elektronik posta, haber, web host üzerinde barındırılarak yayınlanan spamlar ile ilgili Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri hiçbir barındırma hizmetine ve sunucuya tölerans tanımayacaktır. Bu tarz servisleri barındırmak ” kesinlikle ” yasaktır!

 

Erişim

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini ve adını kullanarak diğer kullanıcıların hesaplarında yetki almaya çalışmak, yetki talep etmek veya yetki alarak girmek, bu yolla başkalarının bilgilerinin kaybolmasına neden olmak Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri tarafından kesinlikle yasaklanmıştır. Güvenlik ilkesinin ihlâli sayılıp, hesabınızın kapanmasına sebebiyet verecektir.

 

Marka Gizlilik İlkelerinin İhlali

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini kullanarak mail v.b. yollar ile herhangi bir şirketin ve şahsın gizlilik ilkelerini ihlâl etmek, patentini kullanmak, birinin malını kullanmak, izni olmayan resim ve müzikleri kullanmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.

 

Kişisel Verilerrin İşlenmesi

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini kullanarak şahsın bilgisi olmadan toplanan, toplamaya teşvik edilen kişisel bilgiler kullanım ilkesi dışındadır. Hiçbir şekilder Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri kesinlikle sorumlu tutulamaz.

 

Güvensiz Davranış

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri servislerini kullanarak diğer şahısların iş ve network bilgi ve işlemlerini etkileyecek (DDOS, trojan, virüs v.b.) yazılımların kullanımları yasaklanmıştır. Tespit edilen kullanıcı hakkında gerekli yasal işlem yapılacaktır.

 

Virüs Dağıtım

 

Kasıtlı olarak barındırılan virüs, şahısların ve firmaların barındırdıkları bilgilere zarar verebilecek, olumsuz yönde etkileyebilecek virüs içeren yazılımların, dağıtımları kesinlikle yasaklanmıştır! Bilginiz dışındaysa, lütfen bu konuda ki tespitleri dikkate alınız.

 

Tescilli (Lisanslı) Yazılımlar

 

Tescilli, kullanım ilkeleri bulunan yazılımları izinsiz veya yasadışı kullanmak hesabınızın durdurulma sebebidir.

 

Site İçeriği

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sunucularında barınan tüm siteler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunlarına uygun olmak zorundadır. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sunucularında Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunlarına aykırı içerik bulundurmak kesinlikle yasaktır. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sunucularında hacking ve warez içerikli siteler kesinlikle barındırılamaz. Bu tür sitelerin tespit edilmesi durumunda Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri hizmeti süresiz durdurma hakkını saklı tutar. Ayrıca yasadışı yayın yapan web site veya sunucunun yedeğini teslim etme sorumluluğunda değildir.

 

Sunucu Kullanımı

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri tarafından sağlanan tüm sunucuların içeriğinden tamamen müşteri sorumludur. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri tarafından sağlanan sunucularda IRCD sunucuları ve warez dosyalar bulundurmak kesinlikle yasaktır. Bu tür sistemlerin veya dosyaların tespiti halinde Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sunucuyu uyarısız kapatma hakkını saklı tutar. Sunucularımızda Spam yapmak kesinlikle yasaktır. Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri yetkililerine karşı uygunsuz, ahlaksız, saygısız ve anormal davranışlarda bulunan müşterilerimizin sunucularını kapatma hakkımızı saklı tutuyoruz.

 

Sunucu Yönetimi

 

Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri sağladığı tüm sunucularda donanımsal ve network desteğiyle sorumlu olup sunucunun ve sunucu üzerine kurulu web hosting türü yazılımın yönetimi müşteriye attir. Tüm Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri müşterileri bu kullanım sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar. Kuralların ihlâli durumunda Verinex | Hosting Sağlayıcısı Veri Merkezi çözümleri hesapların ve sunucuların kapatılma hakkını gizli tutar.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(387 defa görüntülendi. / 0 kişi faydalı buldu.)
Top